Půjčky do 10 minut

Napsal admin • Oct 12th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky do 10 minut by měly být takové půjčky, kdy by vám peníze z půjčky byly vyplaceny již do 10 minut od podání žádosti. V článku vám představíme možnosti jak si můžete půjčit peníze do 10 minut.

Různé půjčky do 10 minut

Je třeba vědět, že název půjčky do 10 minut je spíše marketingovým názvem něž nějakou realitou. Žádost vám možná zabere do 10 minut, ale peníze vám určitě nebudou vyplaceny do 10 minut. Realitou jsou spíše půjčky do 24 hodin, kdy budete mít peníze do 24 hodin v ruce. Níže si představíme jednotlivé možnosti, jak si opravdu můžete půjčit peníze do 10 minut. Vynecháme nebankovní půjčky typu pujčka 20000 do hodiny a podobné nebankovní půjčky.

Kreditní karta

Jednou z možnosti, která funguje jako půjčky do 10 minut je kreditní karta. Kreditní kartu má v dnešní době téměř každý a pokud jí ještě nemáte tak si jí můžete jednodušše vyřídit. Kreditní karta vám umožnuje platit zbozí do mínusu. Mínus může být obvykle až do výše mínus 50 000 Kč. Obrovskou výhodou kreditní karty je její bezplatné období. Bezplatné období často trvá i přes 50 dní a po toto období, neplatíte za půjčené peníze vůbec žádné úroky. Půjčujete si tak vlastně zcela zadarmo. Pokud to však nesplatíte v bezplatném období, tak začnou najednou naskakovat docela vysoké úroky.

Kontokorent

Další možností je využít kontokorentu. Kontokorent si může každý jednodušše zřídit na svém běžném bankovním účtu. Kontokorent nabízí téměř všechny mají, které nabízejí i běžné účty a podnikatelské účty. Díky sjednanému kontokorentu může jít na svém běžném účtě do mínusu. Ovykle je možné jít až do mínusu 20 000 Kč. U kontokorentu však nebývá bezúročné období. Proto je výhodnější kreditní karta.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku